Niečo málo o nás...

BINDEMAT a.s.

Rybářská 365

735 62 Český Těšín – Mosty

Pásové minibagre BERGER KRAUS základné modelové rady 800B s hmotnosťou 850kg sú skvelými a užitočnými pomocníkmi pri hĺbení základov, pokládke inžinierskych sietí a drenážnych systémov, terénnych úpravách, výstavbách oplotenia prípadne pri manipulácii rôznymi materiálmi.

Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii, malým rozmerom a ľahkému ovládaniu sú ako doma aj v ťažko dostupných a priestorovo obmedzených miestach práce, poradia si s ťažkou kamenitou zeminou alebo ílovým podložím a pohybom na gumových pásoch neponičia ani trávny povrch.

S modelom BK800BS je možné vykonávať aj mimoosové kopanie, takže s ním môžete pracovať aj tesne pri stene, stĺpe, plote, atď….

Práca vo vnútri budov? Žiadny problém pre model BK800BSR. Okrem mimoosého kopania je navyše možné u tohto modelu regulovať šírku roztiahnutia pojazdových pásov v rozsahu 800 – 960mm. Dovnútra budovy sa s ním pohodlne dostanete otvorom pre dvere.

Minibagre BERGER KRAUS modelového radu 800B sú konštruované a vyrábané s cieľom garantovať ich spoľahlivosť a dlhú životnosť. Sú vybavené značkovým, vzduchom chladeným naftovým motorom KOOP KD192FB s výkonom 7,5 kW/3600ot/min spĺňajúcim najprísnejšie emisné limity normy Euro 5, hlavným čerpadlom KDK s prietočnosťou 16l/min a motormi EATON USA pre pojedz a otoč. Čapy aj oká piestníc sú uložené v puzdrách a mazacie body sú ľahko prístupné.

Pásové minibagre rady 800B sú jednoduché na ovládanie, nenáročné na údržbu, dajú sa pohodlne prevážať na prívesnom vozíku alebo v dodávke a aj vďaka skvelému pomeru cena/výkon sú veľmi obľúbené u domácich majstrov a svojpomocných stavebníkov, nezriedka však po nich siahnu aj profesionáli.